Naga MarketsUbiegły tydzień na parze walutowej EURAUD bez wątpienia należał do byków, którym udało się wyciągnąć kurs od wsparcia na 1.3880 do oporu blisko 1.4180. Zamknięcie tygodnia nastąpiło jednak pod wspomnianym oporem.

Obecny tydzień rozpoczęliśmy od silnych wzrostów i jeśli zamknięcie dzisiejszej sesji będzie miało miejsce w okolicach poziomów widocznych na poniższym wykresie możemy uznać opór na 1.4180 za przełamany. Przy takim potencjalnym scenariuszu w kolejnych dniach powinien on spełniać rolę wsparcia.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Najbliższy poziom obrony, który byki na EURAUD mogą zechcieć osiągnąć stanowi linia trendu spadkowego prowadzona od szczytu z 15-go września ubiegłego roku. Kolejny ważny poziom, który w przeszłości wielokrotnie służył zarówno jako opór oraz wsparcie widoczny jest w okolicach 1.4455.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here