Naga Marketseuraud

Na wykresie H4 pary EUR/AUD kurs porusza się w kanale o lekkim nachyleniu wzrostowym. Aktualnie po dość dużym i długotrwałym ruchu spadkowych cena dotarła do dolnej krawędzi, gdzie także możemy zaobserwować pewne, lokalne wsparcie. Po kształcie świec i kilku próbach odbicia widać, że poziom ten jest broniony. Warto poczekać na wybicie czerwonej linii korekty, gdyż może to dać sygnał do wzrostów i pokazać, że kupujący są w przewadze.

euraud opcja

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 177 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNokaut [NOK] – różne prędkości trendów
Następny artykułNZD/USD – retest wybitego kanału?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here