Naga MarketsW ciągu ostatniego miesiąca EURAUD poruszało się pomiędzy wsparciem na 1,4510 a oporem na 1,490. Na początku lipca doszło do zejścia z oporu w okolice wsparcia, zostało ono nawet naruszone, lecz 12 lipca doszło do wzrostowego odbicia, które trwało aż do końca miesiąca. W zeszły wtorek pojawił się dynamiczny impuls spadkowy, który trwa do dziś, choć stracił już na sile.

ea

EURAUD zeszło poniżej wsparcia na 1,4510, od wtedy doszło już do serii re-testów przebitego poziomu od dołu, utwierdził się on jako nowy opór. Obecnie cena znajduje się niecałe 15 pipsów od niego, dziś spodziewam się nowego impulsu spadkowego. Nie ma oznak zbliżającego się ataku niedźwiedzi, jednak opór jest na tyle silny, ze spadki są bardziej prawdopodobne.

ea-op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 78% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here