Naga MarketsKurs pary walutowej EURAUD znalazł się dziś na wsparciu przy 1.4180. Poziom ten przechodzi przez strefę wymiany zleceń, z której rozpoczął się ostatni ruch wzrostowy.

Ogólny trend na tej parze pozostaje spadkowy w związku czym możemy poszukiwać okazji sprzedażowych. Wymienione wcześniej wsparcie to dobre miejsce na rozpoczęcie korekty. Z kolei zakończenie potencjalnej korekty może być okazją na dołączenie do spadkowej tendencji.

O tym czy korekta wystąpi dowiemy się niebawem. Natomiast jeśli taki scenariusz faktycznie będzie miał miejsce, zarówno odpowiednią lokację jak i sygnał powrotu do spadków można wyszukać za pomocą strategii price action Tylko Dołki i Szczyty.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

1201-euraud


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here