Naga Marketsea

Na interwale H4 pary EUR/AUD powstała piękna świeca pin bar. Miejsce jej wystąpienia to seria wcześniejszych szczytów, a więc poziom oporu. Po porannych danych z Australii, które wywołały spore wzrosty na tej parze, wydaje się że możemy mieć do czynienia z pewnym przegrzaniem, wykupieniem. Pin bar może być zapowiedzią nadchodzącej korekty. Gracze opcyjnie mogą taką sytuację rozgrywać poprzez opcje krótkoterminowe.

ea op

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here