Naga Markets


Kros EURAUD na fali umocnienia euro również jest w trendzie wzrostowym. Poziom 1.5080 dosyć dobrze dzieli obóz byków i niedźwiedzi. Jest to najwyższe zamknięcie dnia podczas formowania się trójkąta zwyżkującego. Do wybicia doszło 9 września i od tamtej pory realizowany jest scenariusz wzrostowy.

Ruch w górę posuwa się bardzo powoli, obecnie testowany jest ww. poziom od góry a to oznacza, że po miesiącu można kupić po cenie z wybicia. Od kilku dni trwa za to budowanie bazy w dość wąskim zakresie, niecałych 100 pipsów.

Do czasu utrzymania się powyżej linii trendu w cenach (close), należy rozpatrywać scenariusz wzrostowy.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURAUD
sprawdź ofertę Brokera HotForex

EURAUD D1


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułByki rządzą na Wall Street, pomyłki na Ethereum
Następny artykułLiveChat w dół o 20% w trakcie środowej sesji
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here