Naga Markets
ea

Na wykresie H4 pary EUR/AUD trwa dynamiczna korekta ostatnich spadków. Trend na tym interwale pozostaje spadkowy, a linia trendu jest dość dobrze respektowana. Kurs dotarł o pierwszej, znaczącej strefy oporu, a a dodatkowo w tym miejscu przebiega także linia trendu. Wszelkie sygnały w postaci świec z długim, górnym cieniem mogą być wykorzystywany w tym miejscu do krótkoterminowej gry na spadki.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

ea op

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 177 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarnetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/USD – w strefie wsparcia H4
Następny artykułVistula [VST], Echo [ECH] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

4 KOMENTARZE

  1. Proszę pamiętać też, że jest to analiza zrobiona pod opcje binarne. Tutaj objawia się jedna z zalet tego sposobu gry tzw. korzystając z opcji binarnych nie ma możliwości utraty większej sumy niż tę, którą się postawiło.

  2. Rozsądek zalecałby wstrzymanie się z handlem w trakcie zmienności, którą może wywołać dzisiejsze posiedzenie ECB – pamiętajmy, że rynek czekał na ten event od ponad miesiąca 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here