Naga MarketsPo ponownym teście poziomu 1.4460 jaki miał miejsce w drugiej połowie kwietnia na parze walutowej EURAUD, kurs dynamicznie odbił i osiągnął w krótkim czasie zakres 1170-pipsów, tym samym docierając do oporu przy 1.5600.

W tym miejscu znajduje się już od 9-go maja i na razie nie udało się go przełamać, co może wskazywać na zbliżający się ruch korekcyjny.

Sprawdź ofertę handlu na EURAUD u brokera XM

Ciekawym miejscem, do którego może dotrzeć cena wydaje się być obszar w pobliżu 1.5160, gdzie uformował się lokalny szczyt z 7-go kwietnia. Zbiega się on również ze zniesieniem wewnętrznym 38.2% Fibo, które w przypadku tak dynamicznych ruchów wzrostowych często powstrzymuje dalsze spadki i powoduje powrót do momentum sprzed korekty.

Gdyby jednak bykom udało się wcześniej przełamać opór przy 1.5060, otworzą sobie tym samym drogę do kolejnego miejsca obrony jakie stanowi linia trendu spadkowego, rozpoczętego pod koniec sierpnia ubiegłego roku, a także poziom horyzontalny w pobliżu 1.6050.

1805-EURAUD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here