Naga MarketsTwarz Justina BennettaAnalityk Justin Bennett jest inwestorem na rynku Forex i założycielem Daily Price Action, najpopularniejszego na świecie bloga o price action. Znany jest ze swoich licznych pomysłów inwestycyjnych na indeksach, surowcach oraz walutach. W ostatniej analizie Bennett wskazywał, iż dopiero dzienne zamknięcie powyżej 1.1430 zmniejszy presję sprzedających na EUR/USD. Z kolei w najnowszym komentarzu stwierdza, iż istnieją duże szanse na dotarcie ceny do poziomu 1.1530.


Para EUR/USD pokonała wczoraj ważny opór 1.1430 i tym samym otwarła się droga do poziomu 1.1530. Pięć zyskownych sesji pod rząd to najdłuższa passa euro od 15 sierpnia.

– Podejrzewam jednak, że możemy ponownie przetestować 1.1430 jako nowe wsparcie, zanim kupujący będą w stanie zdobyć wystarczającą siłę, by pchnąć cenę wyżej. Dopóki 1.1430 utrzymuje się jako wsparcie na zasadzie dziennego zamknięcia, dopóty presja kupujących się utrzymuje – uważa Justin Bennett.

Kolejnym oporem powyżej 1.1530 jest 1.1620 oraz 1.1730.

– Nadal mam swoją długą pozycję z poziomu 1.1335 i będę zainteresowany dodaniem do niej na najbliższej korekcie. Pamiętaj jednak, że jest to zagranie kontr-trendowe. Moje doświadczenie pozwala mi na tego typu zagrania, choć są one obarczone większym ryzykiem – dodał.

Zobacz również: Jak dojść do siebie po rozwaleniu rachunku – Justin Bennett

Z drugiej strony dzienne zamknięcie poniżej 1.1430 otworzy drogę do lokalnego dołka 1.1215.

EUR/USD z dużą szansą dotarcia do ważnego oporu – Justin BennettConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here