Naga MarketsTrend boczny na rynku eurodolara jest kontynuowany, a ostatnie kilkanaście godzin handlu przyniosło wyraźny ruch w górę w kierunku ważnych, prezentowanych w poprzednich raportach oporów.

Póki co nie oglądaliśmy jakiegoś poważnego ataku na te opory, a tym samym trudno jest mówić o jakiejś zmianie w technicznym obrazie tego rynku. Czekamy zatem na kolejny ruch kursu tej pary, a konkretnie na próby pokonania okolic 1.1675 lub 1.1520, gdzie znajdują się ograniczenia prezentowanego wyżej trendu bocznego. Moim zdaniem już samo zbliżenie do tego ostatniego poziomu byłoby sygnałem rozwijania kolejnej „nogi” korekty budującej się od 28 sierpnia br.

Wyraźne cofniecie do okolic wskazywanych wczoraj wsparć (zarówno w raporcie porannym jak i w Exeria Network) i całkiem przyzwoite odbicie od nich, to krótki opis zachowania rynku USD/JPY z ostatnich kilkunastu godzin.

Moim zdaniem scenariusz z korekcyjnym trójkątem jest cały czas „w grze”, a to oznacza, że obecnie formacja ta powinna się wypełniać. Taka teza sugeruje, że obecnie powinniśmy zmierzać w kierunku górnego ograniczenia tej formacji (111.66) i modelowo powinniśmy wybić się z niej górą. Strategia trendowa z Exerii ( np. 1.1_EFIX_T_long) na danych 15 min ma już długą pozycję mniej więcej od poziomu 111.38. Czekamy zatem na rozwój wypadków. Wybicie z tej formacji górą otwierałoby drogę w kierunku 113, gdzie widzę kolejne opory.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here