Naga MarketsKurs euro (EUR/USD) spadnie do 1,04 USD? Prognoza MUFGAnalitycy MUFG w rekomendacji dotyczącej pary walutowej EUR/USD doszukują się możliwości dalszych spadków. Jeżeli kurs euro spadnie poniżej bariery 1,0750 USD, wtedy nie wykluczają możliwości silniejszego zejścia do strefy 1,04-1,05 USD, gdzie znajdują się trzyletnie minima.


Kurs euro zmierza do długoterminowego poziomu wsparcia, uważa MUFG

Para walutowa EUR/USD przesuwa się obecnie w kierunku kluczowego, długoterminowego poziomu wsparcia, które wypada na wysokości 1,0750 USD. Dynamiczne wybicie poniżej otworzyłoby drogę do kontynuacji spadków oraz do dołków testowanych przez parę walutową pod koniec 2016 in a początku 2017 roku, pomiędzy 1,04 i 1,05 USD – napisano w nocie analitycznej autorstwa MUFG.

EUR/USD W1 – eurodolar musiałby pokonać poziom 1,0750 USD, aby spaść w kierunku ważnej strefy wsparcia. Źródło: Tradingview.com
EUR/USD W1 – eurodolar musiałby pokonać poziom 1,0750 USD, aby spaść w kierunku ważnej strefy wsparcia. Źródło: Tradingview.com

Chociaż jeszcze pod koniec zeszłego tygodnia wiele wskazywało na to, że eurodolar rzeczywiście zmierza w kierunku testu wsparcia 1,0750 USD, to odwrócenie, które miało miejsce w zeszły piątek przynajmniej chwilowo oddaliło parę walutową EUR/USD od wspominanego przez MUFG zakresu. We wtorek za euro płacono 1,0836 USD, w związku z czym ryzyko spadkowe nie zostało całkowicie wykluczone, powrót nad 1,09 USD może być jednak sygnałem do porzucenia skrajnie niedźwiedzich prognoz.

Purple Trading - Twój broker STP. Ty tradujesz, my asystujemy! SPRAWDŹ NAS
73.2% detalicznych kont CFD traci pieniądze.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here