Naga MarketsEUR/NZD z szansą na odbicie - analiza dla początkującychPo trzech miesiącach spadków, ciekawie zaczyna robić się na parze EUR/NZD, tym bardziej w kontekście nadchodzących wydarzeń natury fundamentalnej. Spoglądając na wykres tygodniowy, widać że po zwyżce z ostatnich dni pojawia się próba budowy nowego impulsu wzrostowego. Odbicie wpisywałoby się w szerszą strukturę coraz wyżej występujących dołków. Mamy tu także swego rodzaju re-test po wybiciu z dużej formacji trójkąta. Miejsce jest więc bardzo dobre dla strony popytowej. Jeżeli chodzi o fundamenty, to świat zaczyna obawiać się powrotu pandemii.

  • RBNZ osłabił swoją walutę
  • Euro czeka na fundusz odbudowy
  • Na wykresie możliwe rozwinięcie odbicia

Mamy nowe ogniska zachorowań, a gorszy sentyment jest bardzo niebezpieczny dla walut Antypodów. NZD zaszkodziło także wczorajsze posiedzenie Banku Centralnego, gdzie zapowiedziano gotowość podjęcia kolejnych działań, które mogą okazać się konieczne. Czekamy więc na sierpniowe posiedzenie.

Kurs EUR/NZD w dobrym miejscu na odbicie

Z kolei euro powinno żyć nadziejami przynajmniej do połowy lipca na wprowadzenie wspólnego, europejskiego funduszu odbudowy. Ta dysproporcja sugeruje szansę na wzrosty na tej parze w najbliższym czasie.

eurnzd

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here