Naga MarketsEUR/NZD w doskonałym miejscu na odbicie - analiza dla początkującychW obliczu ostatniego, silnego umocnienia europejskiej waluty, ciekawa sytuacja techniczna tworzy się na parze EUR/NZD. Dotąd to waluty Antypodów najbardziej dyskontowały zażegnanie problemów z pandemią i przyszłe odbicie gospodarcze, być może teraz przychodzi kolej na euro, które wsparte zostało tzw. funduszem odbudowy. Wczoraj poznaliśmy kolejne dobre dane z Niemiec, powyżej oczekiwań wypadł indeks nastrojów w biznesie.

  • Świetne nastroje na Euro po zgodzie na fundusz odbudowy
  • Kurs EUR/NZD w ciekawym położeniu technicznym

W czwartek poznamy zapewne słabe, ale spodziewane dane o PKB, więc jest tu pewna przestrzeń do małego, pozytywnego zaskoczenia. Wydaje się, że całkiem nieźle powinny wypaść za to dane z rynku pracy. Ciekawie wygląda technika na wykresie tygodniowym.

EUR/NZD w dobrym miejscu na odbicie

Mamy tu czytelny trend wzrostowy trwający od wielu lat i bardzo dużą korektę spadkową. Spadki wyhamowały w miejscu re-testu po wybiciu z trójkąta, a układ dołków nadal wskazuje na panujący trend. Obecne poziomu zdają się być wręcz idealne do zainicjowania odbicia.

eurnzd

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here