Naga MarketsNotowania pary walutowej EUR/NZD dynamicznie osuwały się od października do grudnia 2018 roku. W rezultacie kurs wyznaczył dołek na poziomie 1.6326, a następnie rozpoczęło się odrabianie strat.

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, notowania euro w relacji do dolara nowozelandzkiego testowały w ubiegłym tygodniu kluczowy opór, gdzie zbiegają się trzy istotne poziomy:

  • horyzontalny opór na 1.7120
  • 50% zniesienie impulsu spadkowego
  • dynamiczny opór w postaci kanału EMA 10/20

Akcja cenowa z ubiegłego tygodnia wskazuje na pozytywny test konfluencji oporu. Może się zatem okazać, że notowania powrócą do spadków. Gdzie przy takim scenariuszu znalazłby się najbliższy cel? Odpowiedzi na to pytanie można poszukać na wykresie dziennym.

Po zejściu pod kanał średnich EMA 10/20, cena może natrafić na oferty kupna przy 1.6780, gdzie znajdują się maksima z listopada 2018. Po pokonaniu tego poziomu, sprzedający otworzyliby sobie drogę do wsparcia blisko 1.6331.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here