Naga MarketsEUR/JPY z pierwszą próbą odbicia - analiza dla początkującychInteresująco wygląda układ techniczny na wykresie tygodniowym pary EUR/JPY. Zgodnie z prognozami, kurs zdołał dotrzeć, a nawet lekko naruszyć górną linię szerokiej formacji klina. Silna reakcja podażowa pojawiła się dopiero przy próbie wyjścia ponad 134,00. Po kilku tygodniach spadków, które silniej przyspieszyły w ubiegłym tygodniu, cena zaczyna reagować odbiciem przy poprzednich wierzchołkach. W najnowszym raporcie analitycznym analitycy z Credit Suisse sugerują aby w tych okolicach szukać okazji do odbicia.

  • Kurs EUR/JPY z mocną reakcją podaży
  • Analitycy sugerują jednak szanse na powrót do wzrostów

Ich zdaniem wsparcie w rejonie 129,36-59 powinno zdecydowanie wytrzymać. Odbicie powinno w pierwszym ruchu sięgnąć przynajmniej 131,38-48. Wsparcie to wynika z 38,2% zniesienia całego trendu od października ubiegłego roku. Dopiero ewentualny upadek wsparcia nieznacznie zmieniałby nastawienie analityków.Reakcja podaży w spodziewanym miejscu

Wtedy kolejnego wsparcia szukaliby przy 128,29. Bazowym scenariuszem jest jednak podtrzymanie trendu wzrostowego, który trwa już ponad 13 miesięcy – uważają eksperci z Credit Suisse.

EURJPY

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: Webinary XM.COMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here