Naga Markets



Notowania pary walutowej EUR/JPY poruszają się w trendzie spadkowym na co wskazują dołki i szczyty rysujące się na coraz niższych poziomach. Ubiegły tydzień przyniósł kontynuację tego trendu wraz z ucieczką inwestorów do bezpiecznych przystani, takich jak japoński jen.

W ramach trendu sprzedający pokonali kluczową strefę wsparcia między 122,60 – 122,13 i wyznaczyli dołek na początku obecnego tygodnia przy 120,77. Wtedy też rozpoczęła się korekta trendu spadkowego.

Zobacz też: Micro E-mini S&P 500 Futures – dostęp do regulowanego rynku dla traderów z mniejszym kapitałem

Jak widać na wykresie dziennym EURJPY poniżej, ruch korekcyjny skierował notowania do strefy konfluencji oporu, gdzie poziom horyzontalny 122,13 zbiega się z kanałem średnich EMA 10/20. Dodatkowo w tej strefie utworzył się pin bar, którego knot wskazuje na powrót sprzedających.

Mając na uwadze powyższe, może się okazać, że euro kontynuuje spadki w relacji do jena. Najbliższy cel przy tym scenariuszu stanowi dołek z tego tygodnia na 120,77, natomiast kluczowe wsparcie znajdziemy w okolicach poziomu 119,00.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs euro do jena (EUR/JPY) - wykres dzienny - 6 czerwca 2019
Kurs euro do jena (EUR/JPY) – wykres dzienny – 6 czerwca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here