Naga MarketsDziś tj. 19 października szef analizy technicznej FICC w Commerzbanku, Karen Jones komentuje dalszy kurs popularnego europejskiego crossa walutowego EUR/GBP i uzasadnia swoją opinie licznymi aspektami technicznymi.


Zobacz również: Ważne poziomy na EUR/USD – UOB i Commerzbank

Ostatnio widziane odbicie na europejskim crossie jest korektą w trendzie spadkowym, sugeruje Karen Jones. W dzisiejszym raporcie napisano:

– EUR / GBP kontynuuje korektę wzrostową po dotarciu do zniesienia Fibonacciego 0.8723, które chroni przed dalszym spadkiem w okolicach poziomu 0.8700, gdzie znajduje się również dołek z  czerwca. Odbicie to jest postrzegane tylko jako korekta, a cena w najbliższym czasie powinna zatrzymać się na oporze 0.8834, gdzie przebiega średnia MA 200 lub na poziomie 0.8912, w miejscu przecięcia średniej MA 55. Fale Elliotta sugerują,  iż ważny opór znajduje się w strefie 0.8835/65. W przypadku odwrotnego scenariusza i przebicia wsparcia 0.8697, impet ceny powinien skierować notowania w okolice rocznego dołka 0.8620.

EUR/GBP pozostaje w trendzie spadkowym - Commerzbank

Rekomendacje dużych banków publikujemy przy wsparciu brokera STO. Zostań klientem STO i otrzymuj tygodniowe Big Bank Report

– Powyżej strefy 0.9011/31 znajduje się szczyt z sierpnia 0.9101. Następnie 0.9161 oraz 0.9291 – podsumowała Karen Jones.

EUR/GBP pozostaje w trendzie spadkowym - CommerzbankConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPiątkowy przegląd rynków – dane makro nie oszczędziły nikogo
Następny artykuł“Pomiędzy Teorią a Praktyką” – 20/10/18
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here