Naga MarketsEUR/GBP nadal we wzrostowym układzie - analiza dla początkującychUbiegły tydzień przyniósł spadkowy swing na parze EUR/GBP. Patrząc na wykres dzienny, mamy tu jednak czytelny układ coraz wyżej położonych dołków i szczytów. Wydaje się, że obecnie pojawia się techniczna możliwość odbicia, zgodna z szerszą sekwencją ruchów. Fundamentalnie kolejne odbicie może powiązać choćby z wczorajszymi danymi o indeksach PMI dla przemysłu. Brytyjski zaskoczył negatywnie, a indeks z Niemiec czyli największej gospodarki Unii Europejskiej wypadł powyżej oczekiwań.

  • Świetne nastroje na Euro po zgodzie na fundusz odbudowy
  • Kurs EUR/GBP w ciekawym miejscu na odbicie

Inne sprawy jak sytuacja epidemiczna wyglądają podobnie dla obu stron. W Europie pandemia zdaje się wracać, jednak na Wyspach sytuacja wcale nie jest lepsza. Brytyjczycy mają do tego problem w postaci braku umowy handlowej i przedłużających się negocjacjach w tej sprawie.

EUR/GBP przy linii trendu

Ostatnio brytyjska prasa nisko oceniła szanse na udane zakończenie negocjacji, wskazują nawet na możliwość zerwania rozmów. Wydaje się więc, że w dłuższym okresie trend wzrostowy na tej parze może zostać utrzymany.

eurgbp

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here