Naga MarketsEUR/GBP – funt nadal w niezłej formie - analiza dla początkującychNotowania pary EUR/GBP nadal doskonale wpisują się w trwający od kilku miesięcy kanał wzrostowy. W ostatnich dniach pojawiało się kilka prób zwrotu na północ, jednak za każdym razem podaż wychodziła zwycięsko. Cena nadal spada i wydaje się, że można szykować się na test dolnej krawędzi kanału. Umocnienie funta może wyglądać jak gra pod umowę handlową z Unią Europejską.

  • Małe szanse na umowę do 15 października
  • Premier Johnson nie zamierza jednak zrywać negocjacji
  • Kurs EUR/GBP nadal w kanale wzrostowym

Wydaje się, że nie ma w tym nic dziwnego, gdyż większość obserwatorów spodziewa się, że pragmatyzm zwycięży i w końcu dojdzie do takiej umowy, a fiasko obecnej rundy negocjacji, nie robi specjalnego wrażenia na rynkach. Temat brexitu chwilowo spadnie na dalszy plan, a ryki mogą zainteresować się pandemią. Premier Johnson ogłosił, że jeżeli obecne restrykcje nie przyniosą skutku, zostaną wprowadzone lokalne lockdowny. To coś czego rynki się obawiają, gdyż niesie za sobą realne skutki gospodarcze.

W kanale wzrostowym

Wydaje się więc, że skala zachorowań na Wyspach, może być pilnie obserwowana w najbliższym czasie. Złe dane zwiększą szansę, że cena zareaguje przy dolnej krawędzi kanału.

eurgbp

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here