Naga MarketsW ostatniej analizie pary walutowej EUR/CHF zwracałem uwagę na przełamanie kluczowego wsparcia pod 1,1182, które następnie zmieniło się w opór.

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, w ramach korekty notowania w ubiegłym tygodniu powróciły do obszaru oporu, a w rezultacie ponownego testu utworzyła się niedźwiedzia formacja pin bar.

Kurs euro do franka (EUR/CHF) - wykres tygodniowy - 12 lipca 2019
Kurs euro do franka (EUR/CHF) – wykres tygodniowy – 12 lipca 2019

Wspomniana wyżej korekta lepiej widoczna jest na wykresie 4-godzinnym, na którym także można zlokalizować jej potencjalne zakończenie. W drugiej połowie minionego tygodnia, wsparcie zapewniał tu obszar przy 1,1108.

Obecnie notowania euro do franka osuwają się istotnie pod obszar wsparcia, co może doprowadzić do jego przełamania. Przy takim scenariuszu oczekuję się powrotu do trendu spadkowego i ruchu do 1,1061, gdzie wypadają tegoroczne minima.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs euro do franka (EUR/CHF) - wykres 4-godzinny - 12 lipca 2019
Kurs euro do franka (EUR/CHF) – wykres 4-godzinny – 12 lipca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here