Naga Markets

EUR/CHF po krótkiej korekcie wróci do spadków, uważa Credit Suisse - analiza dla początkującychNotowania EUR/CHF zaliczyły wzrostową korektę w wyraźnym i bardzo silnym trendzie spadkowym. Obecnie kurs utrzymuje się nieco powyżej 1,04 jednak wszystko wskazuje na zakończenie odbicia i powrót do spadków. Wykres tygodniowy pokazuje jak niewielkie ono było na tle wcześniejszych spadków. W najnowszym raporcie analitycznym, ekonomiści z Credit Suisse przekonują, że właśnie przy 1,04 EUR/CHF zrobi sobie chwilową przerwę, jednak następnie cena wróci do spadków i już ten tydzień zakończy w okolicach 1,0235-54.

„Szukamy ponownego spadku na niższym poziomie, który zostanie potwierdzony poniżej 1,0373/65, z dalszymi niewielkimi wsparciami na 1,0314 i 1,0280. Ważniejsze średnioterminowe wsparcie jest widoczne przy dołkach z 2015 roku na poziomie 1,0254/35” – podali analitycy.Niewielka korekta 

„Krótkoterminowy opór utrzymuje się na poziomie 1,0455/59, powyżej którego korekta mogłaby się rozwinąć w kierunku 1,0500/14” – napisali eksperci z Credit Suisse. Trudno się nie zgodzić z ich poglądem, choćby ze względu na wyraźny trend spadkowy. Sytuację może zmienić chyba tylko posiedzenie EBC.

EURCHF

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: Webinary XM.COMChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here