Naga MarketsNotowania pary walutowej EUR/CHF w drugiej połowie czerwca pokonały kluczowy obszar wsparcia pod 1,1182. Następnie strefa ta zmieniła się w opór.

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, w ramach korekty notowania w ubiegłym tygodniu powróciły do obszaru oporu, a w rezultacie ponownego testu utworzyła się niedźwiedzia formacja pin bar.

Wspomniana wyżej korekta lepiej widoczna jest na wykresie 4-godzinnym, na którym także można zlokalizować jej potencjalne zakończenie. W drugiej połowie minionego tygodnia, wsparcie zapewniał obszar przy 1,1108. To właśnie przełamanie tej strefy wskazywałoby na potencjał do dalszych spadków w kierunku 1,1061.

Alternatywnie, wybicie maksimów ubiegłotygodniowego pin bara oznaczałoby jego zanegowanie. Przy takim scenariuszu kupujący mogliby dalej testować opór przy 1,1182.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs euro do franka (EUR/CHF) - wykres dzienny - 8 lipca 2019
Kurs euro do franka (EUR/CHF) – wykres dzienny – 8 lipca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here