Naga MarketsKurs euro do franka (EUR/CHF) osunął się w ostatnim czasie do kluczowego poziomu wsparcia przy 1,1182. Co więcej, notowania w marcu zamknęły się nawet pod tym poziomem.

Jak widać na wykresie tygodniowym EUR/CHF poniżej, kurs powrócił na koniec ubiegłego tygodnia ponad poziom 1,1182. Notowania pozostały jednak uwięzione w zakresie handlu z poprzedniego tygodnia, co doprowadziło do powstania formacji inside bar.

Jeśli dojdzie do wybicia dołem z formacji inside bar, sprzedający będą mieli szansę kontynuować trend spadkowy. Kluczowe wsparcie przy tym scenariuszu znajdziemy w okolicach 1,10.

Wybicie górą nie dawałoby korzystnej okazji do spekulacji z uwagi na bliską obecność oporu horyzontalnego przy 1,1306 oraz kanału średnich EMA 10/20, które stanowią opór dynamiczny.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

EUR/CHF - wykres tygodniowy - 8 kwietnia 2019
EUR/CHF – wykres tygodniowy – 8 kwietnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here