Naga MarketsNotowania pary walutowej EUR/CAD w ostatnim tygodniu czerwca dokonały istotnego przełomu. Jak widać na poniższym wykresie, tydzień ten zamknął się bowiem pod konfluencją wsparcia, gdzie długoterminowa linia trendu zbiegła się z poziomem horyzontalnym (1,4990).

Po wybiciu notowania znalazły się na kolejnym poziomie wsparcia przy 1,4880. Ten natomiast został z impetem pokonany w ubiegłym tygodniu, podobnie z resztą jak minima z 2018 roku przy 1,4750.

Cena tym samym znajduje się obecnie na poziomach widzianych ostatnio przed niemal dwoma laty. Sprzedający w ramach osunięć otworzyli sobie drogę do kolejnego kluczowego wsparcia znajdującego się w obrębie poziom 1,45.

Mając na uwadze powyższe, traderzy mogą teraz wypatrywać okazji sprzedażowych po cofnięciach w okolice przełamanych poziomów wsparcia. Najbliższy opór znajduje się przy 1,4750, a kolejny blisko 1,4880

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs euro do dolara kanadyjskiego (EUR/CAD) - wykres dzienny - 8 lipca 2019
Kurs euro do dolara kanadyjskiego (EUR/CAD) – wykres dzienny – 8 lipca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here