Naga MarketsNotowania euro (EUR) do dolara kanadyjskiego (CAD) w marcu testowały maksima z 2016 roku. W wyniku testu doszło do odbicia, gdzie spadki zatrzymały się w okolicach 1.4750.

Jak widać na wykresie miesięcznym poniżej, kurs EUR/CAD powrócił do wzrostów po odbiciu od 1.4750. Wsparcie zapewniła dodatkowo linia trendu biegnącą od dołka z 2015 roku.

Z kolei po przejściu na wykres tygodniowy widzimy, że notowania zbliżają się teraz do oporu na 1.5370, gdzie znajdują się maksima z września br.  Skuteczne pokonanie tego poziomu otwierałoby drogę dalszym wzrostom. Alternatywnie, pozytywny test oporu utrzymałby kurs EURCAD w konsolidacji.

W przypadku realizacji pierwszego scenariusza, kluczowy opór znajduje się w okolicach tegorocznych maksimów na 1.6100. Najpierw jednak kupujący musieliby pokonać maksima z czerwca 2018 na 1.5585.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here