Naga MarketsEUR/CAD – szykuje się powrót do wzrostów? - analiza dla początkującychCiekawie ze względu na kalendarz makroekonomiczny robi się na parze EUR/CAD. Wprawdzie wczorajsze posiedzenie Banku Kanady specjalnie nie zaskoczyło ale w zanadrzu mamy jeszcze dzisiejsze posiedzenie Europejskiego Banku Centralnego. W dwa dni poznamy więc kierunek działań dwóch banków centralnych, co powinno nadać kierunek na najbliższe dni.

  • Bank Kanady nie zaskoczył
  • Dzisiaj czas na EBC

W dodatku warto pamiętać o korelacji kanadyjskiej waluty z notowaniami ropy naftowej, które ostatnią mocniej spadają. Wydaje się, że technika faworyzuje kupujących. Na wykresie dziennym przez dłuższy okres cena spada, jednak dynamika nie jest duża.

Dywergencja sugeruje słabość ostatnich spadków

Obecnie kurs oscyluje przy czytelnej strefie wsparcia, a na różnych wskaźnikach np. oscylatorze stochastycznym widoczne są pozytywne dywergencje, świadczące o słabości trwających spadków. Kluczowy poziom to 1,5640 czyli ostatni wierzchołek ruchu spadkowego. Jego wybicie powinno pomóc stroni popytowej w powrocie do głównego trendu.

eurcad

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here