Naga MarketsNotowania euro do dolara kanadyjskiego przetestowały w tym tygodniu maksima z tygodnia ubiegłego, gdzie pojawiły się oferty sprzedaży spychające ceny do nowych minimów. Tym samym kurs EUR/CAD ponownie znalazł się w strefie konfluencji wsparcia.

Wspomnianą strefę konfluencji tworzy długoterminowa linia trendu wzrostowego biegnącą od dołka z września 2017 roku oraz horyzontalny poziom 1,4990. Istotne znacznie będzie miał test tej strefy.

Kurs euro do dolara kanadyjskiego (EUR/CAD) - wykres tygodniowy - 19 czerwca 2019
Kurs euro do dolara kanadyjskiego (EUR/CAD) – wykres tygodniowy – 19 czerwca 2019

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, zamknięcie wczorajszej sesji miało miejsce pod linią trendu, jednakże przebicie było jedynie nieznaczne. Natomiast na uwagę zasługuje fakt, że kurs EURCAD po ostatnim odbiciu od linii trendu nie ustanowił nowych maksimów, co wskazuje na osłabienie strony popytowej.

Skuteczne przełamanie strefy konfluencji wsparcia otwierałoby drogę spadkom w kierunku 1,4880. Po drodze do tego poziomu sprzedający musieliby jeszcze pokonać dwa lokalne dołki z maja i kwietnia 2019 roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs euro do dolara kanadyjskiego (EUR/CAD) - wykres dzienny - 19 czerwca 2019
Kurs euro do dolara kanadyjskiego (EUR/CAD) – wykres dzienny – 19 czerwca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here