Naga MarketsAkcja cenowa na EUR/CAD z ubiegłego tygodnia pokazała, że para respektuje linię trendu wzrostowego biegnącą od dołka z września 2017 roku. Jednocześnie daje szansę na 120-pipsowe odbicie w kierunku północnym.

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, kurs euro do dolara kanadyjskiego osunął się w ubiegłym tygodniu do poziomów widzianych ostatnio na początku kwietnia br. Jednakże do zamknięcia w piątek, całość strat została odrobiona, a w rezultacie powstała świeca z byczym cieniem i korpusem.

Pro-wzrostowa formacja wskazuje na potencjał do ruchu w kierunku 1,5180, gdzie znajduje się kluczowy opór, który od drugiej połowy stycznia br. powstrzymuje sprzedających przed dalszą ekspansją. Po jego ewentualnym pokonaniu w przypadku kontynuacji odbicia, notowania mogą dalej kierować się do linii trendu spadkowego prowadzonej od maksimów z 2018 roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs euro do dolara kanadyjskiego (EUR/CAD) - wykres dzienny - 27 maja 2019
Kurs euro do dolara kanadyjskiego (EUR/CAD) – wykres dzienny – 27 maja 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here