Naga MarketsNotowania pary walutowej EUR/AUD dotarły w tym miesiącu do kluczowego poziomu wsparcia przy 1,5720. Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, od tego czasu uczestnicy rynku pozostają niezdecydowani, ponieważ cena porusza się w zakresie świecy z pierwszego tygodnia kwietnia.

W rezultacie omówionej wyżej akcji cenowej na kluczowym wsparciu powstała formacja inside bar. Dalszy kierunek ruchu euro w relacji do dolara australijskiego może teraz zależeć od kierunku wybicia z formacji.

Pokonanie minimów świecy matki oraz wsparcia na 1,5720 byłoby korzystne dla niedźwiedzi. Najbliższe wsparcie do jakiego cena mogłaby się osuwać stanowi linia trendu biegnąca od minimów z 2018 roku. Horyzontalny poziom obrony widoczny jest natomiast blisko 1,5345.

Alternatywnie, wybicie góra z inside bara dawałoby szansę na wzrosty w kierunku oporu, który zlokalizowany jest w pobliżu 1,6050.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

EUR/AUD - wykres dzienny - 14=5 kwietnia 2019
EUR/AUD – wykres dzienny – 14=5 kwietnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here