Naga MarketsKurs euro do dolara australijskiego zmagał się ostatnio z kluczowym obszarem oporu w obrębie 1,6620. Rezultatem okazało się odbicie, które zaprowadziło notowania EUR/AUD wprost na linię trendu wzrostowego.

Na poniższym wykresie dziennym widzimy, że ruch cen pary walutowej EUR/AUD wspierany jest przez linię trendu od dołka z grudnia 2018 roku. Wsparcie jakie zapewnia ta linia trendu testowane jest od drugiej połowy ubiegłego tygodnia.

W miniony czwartek kurs zanurkował pod linię trendu i dotarł do strefy popytu w okolicach 1,5900, gdzie pojawiły się oferty kupna, a cena na zamknięciu dnia powróciła ponad tę linię. Z kolei na początku obecnego tygodnia miał miejsce kolejny test. Poniedziałkowe zamknięcie pod linią trendu wskazywało na potencjał do spadków, jednakże wczoraj ponownie pojawili się kupujący. Dziś także wzrosty są kontynuowane, co daje szansę na powrót do panującej tendencji.

W przypadku realizacji powyższego scenariusza, najbliższy opór znajdziemy teraz w okolicach 1,6309. Po jego pokonaniu kupujący mogą kierować się ponownie do strefy w obrębie 1,6620.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs euro do dolara australijskiego (EURAUD) - wykres dzienny - 18 września 2019
Kurs euro do dolara australijskiego (EURAUD) – wykres dzienny – 18 września 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here