Naga MarketsBitcoin (BTC) silnie zyskuje 6 października, a jego cena spot odnotowała nagły wzrost do ponad 55 000 USD, najwyższego poziomu od 12 maja. Jednocześnie do łącznej kapitalizacji BTC w wysokości 1 biliona dolarów brakuje już mniej niż 15 miliardów dolarów. Entuzjazm wśród uczestników rynku pozostaje wysoki, przy mocno wzrostowych prognozach cen BTC w dłuższej perspektywie.

  • Do łącznej kapitalizacji BTC w wysokości 1 biliona dolarów brakuje już mniej niż 15 miliardów dolarów
  • Kurs BTC/USD całkowicie usunął wszelkie ślady korekty wywołanej przez chiński zakaz wydobycia kryptowalut w maj
  • Może czekać nas okres 6-8 tygodni pewnych korekt na parach $BTC
  • Partnerem artykułu jest Interactive Brokers, sprawdź ofertę już teraz

Bitcoin (BTC): Grudzień/styczeń to często najlepszy okres na kupowanie altów

W ten sposób kurs BTC/USD całkowicie usunął wszelkie ślady korekty wywołanej przez chiński zakaz wydobycia kryptowalut w maju i ponownie stał się klasą aktywów o wartości niemal biliona dolarów. Entuzjazm wśród uczestników rynku pozostaje wysoki, przy mocno wzrostowych prognozach cen BTC w dłuższej perspektywie.Szczerze, myślę, że nadal będziemy dostrzegać siłę bitcoina. Być może czeka nas okres 6-8 tygodni pewnych korekt na parach $BTC, zanim rozpocznie się nowy impuls w górę. Grudzień/styczeń to często najlepszy okres na kupowanie altów  – podsumował analityk kryptowalutowy i trader Michael van de Poppe.

Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers. Skorzystaj z oferty inwestowania w akcje

CHCĘ INWESTOWAĆ Z INTERACTIVE BROKERS

invest

Bitcoin (BTC) z impetem przebija wrześniowe maksimum w okolicach 53 000 USD

Notowania BTC/USD silnie wzrastają czwartą sesję z rzędu przebijając z impetem wrześniowy szczyt na poziomie 52 924 USD. W efekcie kupujący mają teraz otwartą drogę do okrągłego poziomu 60 000 USD z celem na historyczne maksimum 64 893 USD. Z drugiej strony dopóki kurs utrzymuje się powyżej poziomu wsparcia 47 555 USD trend wzrostowy powinien być kontynuowany.

Kurs EURUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs EURUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Artykuł jest sponsorowany przez Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here