Naga MarketsDziałalność Grupy Kapitałowej EUCO obejmuje głównie świadczenie usług dochodzenia roszczeń o zapłatę z tytułu odszkodowania (naprawienie szkody), albo innych świadczeń wynikających ze szkody(np. renta, zadośćuczynienie).

euco w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Interwał tygodniowy pokazuje długoterminowy trend wzrostowy. Po zarysowaniu nowego szczytu, nadszedł czas na korektę. Kluczowa okazała się strefa wsparcia okolic 23 zł, która kilkukrotnie zatrzymywała spadki. Kilka świec przy wsparciu wskazywało na możliwe dalsze wzrosty w późniejszym okresie.

euco d1

Na wykresie dziennym widać, że niewiele brakuje do sygnału kupna jakim jest wybicie poziomu poprzedniego, lokalnego wierzchołka. W zasadzie to wybicie już ma miejsce, choć nie jest jakieś spektakularne tzn. zamknięcie dnia wypadło jedynie minimalnie nad poprzednim maksimum. Zalecam zatem odrobinę ostrożności, choć podwyższone obroty skłaniają do uznania wczorajszej świecy jako sygnału do kupna i dalszych wzrostów. Jeżeli tak się stanie to potencjał wzrostów sięga w pierwszej kolejności poziomu 30 zł czyli poprzedniego szczytu.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here