Naga MarketsRosyjskie regulacje skutecznie zniechęcają brokerów do świadczenia usług FX mieszkańcom Rosji.

Z doniesień portalu Finance Magnates wynika, że światowy lider handlu społecznościowego, eToro zaprzestanie dalszego pośrednictwa w obrocie FX na terenie Federacji Rosyjskiej. Ma to związek z nowymi regulacjami rosyjskiego banku centralnego. 


Jak wynika z wiadomości email wysłanej wszystkim rosyjskim użytkownikom platformy, eToro zaprzestanie świadczyć usługi pośrednictwa w obrocie walutami na terenie Rosji z dniem 13 września bieżącego roku. Finance Magnates informuje, że decyzja ma mieć związek z wytycznymi dotyczącymi świadczenia usług pośrednictwa na rynku walutowym. Jak na razie jedynie osiem podmiotów spełniło wyśrubowane wymagania Centralnego Banku Rosji. Wśród nich nie znajdziemy żadnego europejskiego brokera.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ban na handel walutami nie oznacza jednak, że eToro przestanie działać w Rosji. Tamtejsi traderzy wciąż będą mogli handlować CFD na akcje, surowce, metale szlachetne czy kryptowaluty. Również ci inwestorzy, którzy posiadają już otwarte pozycje będą mogli utrzymywać je tak długo jak tego zapragną.

Sprawdź dlaczego kopiowałem sygnały tradera z Rosji>>>

Zakaz prawdopodobnie obejmie również pozycje walutowe otworzone w ramach social tradingu. Duża część użytkowników eToro powierza część swojego depozytu traderom, którzy mogą pochwalić się wysokimi i stabilnymi zyskami. Zachęca do tego całkowity brak kosztów związanych z kopiowaniem zagrań innych oraz atrakcyjne profity wynikające z udostępniania swoich transakcji innym. Redakcja Comparic zwróciła się już do eToro z prośbą o komentarz w tej sprawie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here