Naga MarketsPaweł Majtkowski dołączył do polskiego oddziału eToro, internetowej platformy inwestycyjnej obejmującej wiele aktywów, jako analityk i komentator rynków.

  • Paweł Majtkowski jest uznanym ekspertem rynków finansowych z dużym doświadczeniem jako analityk w instytucjach finansowych.
  • Był głównym analitykiem m.in. w Aviva – Centrum Finansów, Expander Advisors, Finamo i Poczcie Polskiej.
  • Jest on też jednym z najczęściej cytowanych ekspertów w dziedzinie gospodarki i rynków finansowych w Polsce.

eToro zatrudnia nowego analityka na rynek polski

Ostatnio był Dyrektorem Finansowym w Mennica Metale Sp. z o.o. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Jest także autorem wielu publikacji z zakresu inwestowania, finansów osobistych i gospodarki.

Te artykuły również Cię zainteresują
W mojej pracy zawsze przywiązywałem dużą wagę do edukacji Polaków w zakresie finansów osobistych i cieszę się, że teraz będę to robił razem z eToro – komentuje Paweł Majtkowski, nowy analityk eToro w Polsce.

Misją eToro jest otwarcie globalnych rynków finansowych, aby ludzie mogli handlować i inwestować w prosty i przejrzysty sposób. Platforma eToro umożliwia handel i inwestowanie w zróżnicowane aktywa, od akcji i towarów po kryptowaluty. eToro daje również możliwość wyboru sposobu inwestowania. Użytkownicy eToro mogą m.in.: inwestować samodzielnie, kopiować doświadczonego inwestora na platformie lub inwestować w portfel tematyczny.

Miło nam powitać Pawła Majtkowskiego w eToro. Od 2017 roku oferujemy Polakom dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i widzimy ogromne możliwości dalszego wzmacniania naszej oferty w regionie. Zatrudnienie Pawła jest ważną częścią tego procesu i świadczy o silnym zaangażowaniu eToro na szybko rozwijającym się polskim rynku. Wierzymy, że edukacja ludzi w zakresie globalnych zmian na rynkach finansowych pomoże im podejmować lepsze długoterminowe i zdywersyfikowane decyzje inwestycyjne. Doświadczenie i wiedza Pawła będą stanowić cenne źródło informacji dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej i dokładnie zgłębić świat globalnych inwestycji – dodał Gil Shapira, Dyrektor ds. Inwestycji w eToro.

eToro zostało założone w 2007 roku w celu globalnego otwarcia rynków inwestycyjnych, aby każdy mógł handlować i inwestować w prosty oraz przejrzysty sposób. Platforma eToro umożliwia ludziom inwestowanie w wybrane przez nich aktywa, od akcji i towarów po kryptowaluty.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowanie dax | s&p500 notowania | kurs zlotego | dax forum | pkn orlen cena akcji |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here