Naga Markets

eToro, globalna platforma inwestycyjna ogłosiła uruchomienie MetaverseLife, nowego inteligentnego portfela o tematyce metaverse, oferującego inwestorom długoterminową ekspozycję na kluczowe projekty, zarówno akcje, jak i kryptoaktywa, w branży metaverse.

  • Metaverse odnosi się do wirtualnego świata, w którym użytkownicy mogą poruszać się jako awatary, wchodzić w interakcje społeczne i ekonomiczne z innymi ludźmi.
  • Portfel MetaverseLife składa się z akcji i kryptowalut, które reprezentują prawdziwą istotę metaverse
  • Skorzystaj z oferty eToro i dowiedz się więcej na temat nowego portfela MetaverseLife

Metaverse, czyli metawersum. eToro uruchamia specjalne portfolio

Zmiana marki Facebooka na Meta Platforms i skupienie się na budowaniu tego wciągającego ekosystemu, to tylko jeden z przykładów ogromnego zainteresowania technologią Metaverse na całym świecie.Giganci technologii stawiają na przyszłość zasobów cyfrowych. Microsoft tworzy metaverse poprzez swoją platformę komunikacyjną Teams o nazwie Mesh; Unity Software ze swoją trójwymiarową platformą treści, platformą NVIDIA Omniverse oraz wydawcy gier wideo, tacy jak Roblox, EPIC Games, a ostatnio Ubisoft, wprowadzając swoją energooszczędną platformę NFT, zaczynają wykazywać zainteresowanie tą technologią i zdobywać przewagę potencjalną migracją do Metaverse.

– Jako ostateczna granica między światem rzeczywistym i wirtualnym, metaverse reprezentuje najbardziej prawdopodobną ewolucję internetu w nadchodzących latach. Potencjał może wydawać się nieskończony, ale adaptacja niekoniecznie będzie łatwa ani nie nastąpi z dnia na dzień – mówi Dani Brinker, dyrektor ds. portfeli inwestycyjnych w eToro.

– Metaverse będzie wymagać większej mocy obliczeniowej, przepustowości i ulepszeń sprzętu – zestawów słuchawkowych, okularów, smartfonów i usług w chmurze. Według analityków Bloomberga, wciąż na wczesnym etapie, branża może stać się rynkiem wartym 800 miliardów dolarów – dodaje.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 168)

Portfel MetaverseLife składa się z akcji i kryptowalut, które reprezentują prawdziwą istotę metaverse. Główny nacisk jest położony na akcje Meta Platforms i Roblox oraz kryptowaluty lub platformy metaverse oparte na blockchainie Decentraland, Sandbox i Enjin. Portfolio zawiera również znane spółki które przyczynią się do szerszego przyjęcia metaverse, takie jak Amazon, Apple, Microsoft i Nvidia. Pełną alokację portfela można zobaczyć tutaj.

– Oceniając możliwości inwestycyjne związane ze wschodzącymi branżami, kluczową kwestią jest dywersyfikacja, ponieważ nie wszyscy, którzy się zaangażują, odniosą sukces. Dla osób, które nie mają czasu na śledzenie bieżących wydarzeń w branży, rynek może wydawać się przytłaczający. Łącząc wybrane aktywa w portfelu, wykonujemy ciężką pracę i umożliwiamy naszym klientom uzyskanie ekspozycji na metaverse oraz rozłożenie ryzyka na różne aktywa – dodaje Dani Brinker.

Firma eToro ogłosiła niedawno dodanie platformy Metaverse opartej na kryptowalutach i blockchain Sandbox do swojej platformy inwestycyjnej, umożliwiając swoim klientom inwestowanie w metaverse. Opierając się na tym partnerstwie, eToro planuje dalszą współpracę, w tym zakup ziemi w metaverse.

– eToro jest pionierem kryptowalut z ugruntowaną historią w zakresie wdrażania nowych technologii z korzyścią dla inwestorów indywidualnych. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwościami oferowanymi przez metaverse i wkrótce ujawnimy dalsze szczegóły, w tym niektóre kluczowe partnerstwa. Patrz na przestrzeń! – komentuje Tomer Niv, dyrektor Global Crypto Solutions w eToro.

Inteligentne portfele eToro oferują inwestorom gotową, w pełni alokowaną ekspozycję na różne tematy rynkowe. Łącząc kilka aktywów w ramach określonej metodologii i stosując pasywne podejście inwestycyjne, inteligentne portfele eToro to długoterminowe rozwiązania inwestycyjne, które oferują zdywersyfikowaną ekspozycję bez opłat za zarządzanie.

Początkowe inwestycje zaczynają się od 500 dolarów, a inwestorzy mogą uzyskać dostęp do narzędzi i wykresów do śledzenia wyników portfela, podczas gdy kanały społecznościowe eToro będą na bieżąco informować o zmianach w sektorze metaverse. MetaverseLife to jeden z ponad sześćdziesięciu portfeli dostępnych na eToro.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here