Naga MarketsSpółka blockchain będąca jednostką zależną eToro, uruchomiła giełdę kryptowalut wraz z ośmioma stablecoinami. Nowa platforma jest zarządzana przez eToroX, który jest regulowany przez Financial Services Commission (FSC) z Gibraltaru.


6 kryptowalut, 8 stablecoinów i 37 par krypto-fiducjarnych

W momencie uruchomienia inwestorzy będą mieli do dyspozycji sześć głównych kryptowalut:

  • Bitcoin (BTC);
  • Bitcoin Cash (BCH);
  • Eter (ETH);
  • Ripple (XRP);
  • Litecoin (LTC);
  • Dash (DASH).

Dostępne będą również 37 pary krypto-fiducjarne na przykład BTC/USD, XRP/GBP i inne.

Firma dodatkowo wyda tokeny tzw. stablecoiny oznaczone marką eToro powiązane z ośmioma walutami fiducjalnymi, w tym dolar amerykański eToro (USDEX), jen japoński eToro (JPYX) i euro eToro (EURX) itd.

Giełda doda kolejne kryptowaluty, stablecoiny i tokeny „w nadchodzących tygodniach”, powiedział dyrektor zarządzający eToroX Doron Rosenblum dodając, że firma będzie również współpracować z innymi giełdami kryptowalut, aby zachęcić je do wymienienia swoich stablecoinów.

Tak jak eToro otworzył tradycyjne rynki dla inwestorów, chcemy robić to samo w świecie kryptowalut […] Blockchain w końcu wyprze tradycyjne usługi finansowe za pomocą tokenizacji. Jednak największy transfer bogactwa nastąpi w momencie, gdy usługi finansowe zostaną przeniesione na blockchain. Następnie nastąpi tokenizacja wszystkich tradycyjnych klas aktywów, w tym sztuki, własności, a nawet własności intelektualnej – uważa prezes i współzałożyciel eToro, Yoni Assia.

W zeszłym miesiącu do kryptowalutowej oferty eToro dodano Tron (TRX), który znajduje się na 11 miejscu pod względem wielkości kapitalizacji.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here