Naga Marketslogo etoroeToro to społeczna platforma handlowa, która umożliwia inwestorom indywidualnym handel kryptowalutami, akcjami i innymi aktywami. W związku z rosnącym zainteresowaniem inwestorów firma posiadająca 10 milionów zarejestrowanych użytkowników potwierdziła dziś wdrożenie swojego nowego portfela kryptowalutowego.


eToro otwiera się na rynek krypto

eToro uruchamia portfel kryptowalutowyPortfel eToro to mobilna aplikacja dostępna za pośrednictwem Google Play i Apple App Store. Zapewnia łatwy w obsłudze interfejs dla klienta i wysoki poziom zabezpieczeń. Zabezpieczenie „Multi-signature security” daje użytkownikom możliwość podglądu transakcji blockchainowych i sald kont bez obawy o utratę klucza prywatnego.

– Wierzymy, że kryptowaluty i technologia blockchain, która je stworzy, będą miały ogromny wpływ na globalne finanse. Blockchain ma potencjał zrewolucjonizowania finansów i wierzymy, że zobaczymy największy transfer bogactwa, a wszystkie aktywa zostaną ztokenizowane. Uważamy, że rynek kryptowalut to tylko pierwszy krok. Dawno temu eToro otworzyło tradycyjne rynki dla inwestorów, chcemy zrobić to samo na tym młodym rynku wirtualnych walut. Portfel jest kluczową i nieodłączną jego częścią – uważa Yoni Assia, dyrektor generalny eToro.

Aby zapewnić klientom jak najlepsze warunki, eToro ma zamiar wprowadzać swój portfel kryptowalutowy stopniowo, zarówno pod względem poszczególnych krajów, jak i dodatkowych funkcjonalności. Po uruchomieniu portfela użytkownicy będą mogli przechowywać wirtualne monety typu: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum i Litecoin. Liczba obsługiwanych wirtualnych walut z czasem wzrośnie.

Początkowo, możliwość przeniesienia kryptowalut z eToro na zewnętrzny portfel będzie dostępna tylko dla członków „Platinum Club”(wartość rachunku co najmniej 25 tys. USD). Choć zarząd zapowiada stopniowe rozszerzanie nowych możliwości na większą liczbę użytkowników.

Zobacz również: Zarobił ponad 800 tys. USD na krypto, teraz zapłaci ogromny podatek

– Kryptowalutowy portfel eToro to dopiero początek. Mamy zamiar dodać cały szereg dodatkowych funkcjonalności, które będą obejmować obsługę dodatkowych tokenów, konwersję jednej kryptowaluty na drugą, możliwość zdeponowania w walutach fiducjarnych, dostępne będą także różne płatności w sklepie i wiele innych możliwości – podsumowała Yoni Assia.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZobacz klip promujący blockchainowy smarfon Sirin Labs [VIDEO]
Następny artykułUSDPLN osłabia się – cel 3.73 zostaje zrealizowany
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here