Naga MarketseToro znane jest w społeczności traderów jako największa platforma handlu społecznościowego na świecie. Broker najwyraźniej próbuje przodować również w innej kwestii – podmiotu oferującego największy wybór CFD na kryptowaluty. 


Do tej pory klienci eToro mogli aktywnie handlować na siedmiu najpopularniejszych kryptowalutach:

  • Bitcoin
  • Bitcoin Cash
  • Ethereum,
  • Ethereum Classic,
  • Litecoin,
  • Ripple,
  • Dash.

Od dziś, oferta ta została poszerzona o Stellar. W czasach, gdy inwestorzy zwracają coraz większą uwagę na altcoiny, jest to krok naprzód, który umożliwi eToro pozyskać nowych klientów szukających nowych możliwości inwestycyjnych i dywersyfikacji swoich portfeli.

“Jeśli rok 2017 był rokiem Bitcoin, 2018 będzie rokiem altcoinów. Ponieważ inwestorzy szukają nowych możliwości i dywersyfikacji w swoich portfelach, uwaga zostanie przeniesiona z głównego nurtu krypto do nowych rywali na rynku” – skomentował Yoni Assia, współzałożyciel i dyrektor generalny eToro. “Ciągle identyfikujemy i oceniamy nowe koncepcje w miarę ich pojawiania się i zobowiązujemy się do dostarczania najlepszych kryptowalut na naszą platformę, aby nasi użytkownicy mogli w nie inwestować. Cieszymy się, że Stellar jest już dostępny i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak rynek rozwija się w 2018 roku po bardzo udanym 2017 roku dla społeczności kryptograficznej.” – dodał.

Jed McCaleb, współzałożyciel Stellar Development Foundation, dodał: “Rozwój technologii blockchain wprowadza prawie codziennie nowe innowacje na rynek. Platformy takie jak eToro są niezbędnym elementem łączenia innowacyjnych projektów i wczesnych użytkowników. Cieszymy się, że możemy współpracować z wiodącą platformą kryptograficzną, aby Stellar był dostępny szerzej.”

Stellar (XLM) – opis kryptowalutytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNiższe zapasy ropy i próba zakończenia korekty spadkowej
Następny artykułBitcoin to tylko początek, czy czeka nas giełdowy krach?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here