Naga MarketseToro podpisuje nietypową umowę sponsorską z zespołem Formuły EPlatforma inwestycyjna eToro zawarła  umowę sponsorską z obecnymi podwójnymi mistrzami Formuły E, DS TECHEETAH. eToro zainwestuje na swojej platformie 1 milion funtów dla DS TECHEETAH, a zespół zachowa wszelkie osiągnięte zyski z realizowanych inwestycji.

  • Tradycyjna umowa sponsorska zakładałaby wypłacenie określonej kwoty
  • W tym przypadku jest jednak inaczej i DS TECHEETAH będzie otrzymał środki z wypracowanych zysków
  • Te mają być generowane poprzez platformę CopyTrader oraz dwa tematyczne portfele giełdowe

Nietypowa umowa sponsorska eToro i DS TECHEETAH

Pula pieniędzy przeznaczona dla DS TECHEETAH zostanie zainwestowana na platformie eToro, przy użyciu funkcji CopyTrader, pozwalającej śledzić innych traderów osiągających dodatnie stopy zwrotu. Zespół zainwestuje również w firmy i akcje, które są zgodne z jego wartościami, w ramach dwóch portfeli tematycznych dostępnych na eToro: odnawialne źródła energii i pojazdy autonomiczne. W tym ostatnim portfolio znajduje się szereg akcji z sektora samochodów elektrycznych, w tym Stellantis – właściciel DS Automobiles, producenta DS TECHEETAH.

Te artykuły również Cię zainteresują
Tradycyjne modele sponsoringu opierają się na ustalonej opłacie, podczas gdy w tym przypadku jest ona płynna. eToro uważa więc, że po raz pierwszy w historii sponsoringu sportowego umowa została skonstruowana w taki sposób, że zespół uzależnia swoje zyski od sytuacji na giełdzie, ponieważ kwota otrzymanych pieniędzy w ramach kontraktu będzie zależała od wyników inwestora w ramach użycia funkcji CopyTrader.

Cieszymy się, że możemy współpracować z DS TECHEETAH, który wierzy w nasz produkt tak samo jak my. Mamy nadzieję, że budując nasze partnerstwo w ten wyjątkowy sposób, będziemy w stanie podnieść świadomość większej liczby ludzi na całym świecie na temat potencjału zwiększenia ich dorobku poprzez inwestycje. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy współpracować z większą liczbą firm w podobny sposób – powiedział Dylan Holman, Global Sponsorship Manager w eToro.

Funkcja CopyTrader umożliwia użytkownikom automatyczne kopiowanie tych samych transakcji, proporcjonalnie do kwoty, jaką są w stanie i zdecydują się zainwestować. Kopiowanie inwestora na eToro nie wiąże się z żadnymi kosztami, a transakcje są przeprowadzane dokładnie w tym samym czasie i po tym samym kursie rynkowym. CopyPortfolios oferują użytkownikom dostęp do inwestowania tematycznego.

Zawsze chcemy być w czołówce innowacji, która jest jedną z kluczowych wartości Formuły E, jak i DS TECHEETAH. Umowa z eToro generuje ogromną synergię z nami i naszym teamem, ponieważ wielu członków zespołu DS TECHEETAH, w tym dwukrotny mistrz Formuły E Jean-Eric Vergne, korzysta z CopyTradera eToro. Widzieliśmy korzyści płynące z inwestowania na rynkach finansowych i cieszymy się z tego partnerstwa, ponieważ naszym celem jest przybliżenie naszym fanom idei inwestowania w trakcie całego sezonu – komentował Keith Smout, Chief Commercial Officer w DS TECHEETAH.

Nawiązanie partnerstwa sprawia, że eToro zyskuje globalną ekspozycję, dzięki szerokiej gamie możliwości marketingowych, w tym obrandowaniu karoserii bolidów DS E-TENSE FE20, bliskiej obecności w środowisku zespołu i jego fanów, prawom do dystrybucji cyfrowej, biletom VIP i nie tylko.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: zloty online | usd pln | mercator medical akcje | kurs euro | dolar online |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here