Naga MarketseToro, największa platforma social tradingu na świecie, zaprezentowała na forum ekonomicznym w Sankt Petersburgu swoje najnowsze rozwiązanie. Portfel w technologii blockchain, po raz pierwszy w historii umożliwi wymianę różnego typu kryptowalut w ramach jednego portfela. Wszyscy aktywnie korzystający z Bitcoina, Litecoina czy innych coinów zacierają ręce…


Projekt portfela inwestycyjnego opartego o blockchain został zaprezentowany i oficjalnie rozpoczęty właśnie na forum ekonomicznym w Sankt Petersburgu. Forum od 1997 roku gromadzi najważniejsze podmioty międzynarodowej gospodarki, a od 2006 roku znajduje się ono pod opieką prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Portfel eToro, który będzie wykorzystywał technologię blockchain jest rozwijany w kooperacji z coloredcoins.org – portalem dostarczającym infrastrukturę pod przyszłą bankowość wykorzystującą waluty wirtualne.

Korzystając z najnowszego rozwiązania eToro, użytkownik będzie mógł handlować rzeczywistymi kryptowalutami w ramach tylko jednego portfela, rejestrowanego w blockchain właśnie dzięki rozwiązaniom coloredcoins.org. W samym tylko 2017 roku pojawiło się ponad 100 nowych coinów, zaś cały rynek kryptowalut wart jest niemal 100 miliardów USD.

CEO eToro, Yoni Assia skomentował projekt słowami: Blockchain to największa innowacja w świecie finansów od czasów powszechnego wprowadzenia komputerów osobistych(…) Chcemy umożliwić ludziom łatwe i proste zarządzanie swoimi aktywami w ramach tej technologii. To właśnie tym ma być Blockchain Wallet.

Sprawdź zalety handlu na eToro

Już dziś, za pośrednictwem platformy eToro można handlować CFD na dwie najpopularniejsze kryptowaluty – Bitcoina oraz Ethereum. eToro umożliwia również kopiowanie sygnałów najlepszych inwestorów, co pozwala czerpać zyski z handlu osobom, które nie mają czasu na trading lub brakuje im niezbędnej wiedzy.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here