Naga MarketseToro znane jest w społeczności traderów jako największa platforma handlu społecznościowego na świecie. Nieco ponad rok temu wprowadzono na platformę notowania najpopularniejszych kryptowalut. Natomiast kilka dni temu do oferty dodano wirtualną walutę Tron (TRX), która znajduje się na 11 miejscu pod względem wielkości kapitalizacji.


Tron dołącza do grona kryptowalut notowanych na eToro

Platforma eToro posiada obecnie notowania 15 walut cyfrowych w tym Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, EOS, a nawet Binance Coin. Na początku tego miesiąca firma z siedzibą w Izraelu rozszerzyła swoje usługi w 31 stanach USA. Dodatkowo w grudniu ubiegłego roku oddział eToro uzyskał licencję od Gibraltaru na prowadzenie działalności opartej na technologii blockchain. Kilka dni temu po długich negocjacjach zdecydowano dodać do oferty notowania kryptowaluty Tron.

Tron etoro.com
Tron (TRX), źródło: etoro.com

Justin Sun, twórca platformy i kryptowaluty Tron wielokrotnie podkreślał, iż zmierza w kierunku decentralizacji Internetu oraz umożliwienia programistom tworzenia niezależnych aplikacji opartych na technologii blockchain. Firma systematycznie rozwija swoją zdecentralizowaną platformę do udostępniania treści. Ma to umożliwić twórcom swobodne publikowanie i kontrolowanie danych związanych z pracą przy zachowaniu praw autorskich. Sun twierdzi również, że platforma jest bardziej skalowalna i może obsłużyć znacznie większą liczbę transakcji w porównaniu z konkurencją.

Aby zwiększyć swój wpływ na rynku udostępniania treści, Tron w ubiegłym roku nabył również platformę wymiany plików peer-to-peer BitTorrent. W styczniu platforma uruchomiła swój token – BitTorrent Token (BTT) – który spotkał się z ogromnym popytem na rynku, ponieważ w ciągu zaledwie 15 minut sprzedano tokeny BTT o wartości 7,2 miliona dolarów.

Obecnie jeden Tron jest wart zaledwie 0,02 USD, jednak jego łączna kapitalizacja wynosi ponad 1,5 mld USD. Kryptowaluta straciła w tym miesiącu ponad 7 procent na wartości, a niska zmienność na całym rynku sprawia, iż kurs najprawdopodobniej będzie oscylował w zakresie ceny 0,02 – 0,03 USD.

tron
coinpaprika.com


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here