Naga Markets

eToro dodaje Fetch.ai, Ren i Synthetix do oferty kryptowalutowejeToro, globalna platforma inwestycyjna, ogłosiła, że dodaje trzy kolejne aktywa do swojej oferty kryptowalut. Fetch.ai (FET), Ren (REN) i Synthetix (SNX) są teraz dostępne na eToro, zwiększając łączną liczbę oferowanych kryptowalut do 45.

eToro rozszerza swoją ofertę krypotwalutową

Fetch.ai (FET) to protokół blockchain, który koncentruje się na sztucznej inteligencji (AI) i budowaniu sieci uczenia maszynowego o otwartym dostępie. Ambicją autorów projektu jest zbudowanie inteligentnej, zautomatyzowanej infrastruktury dla gospodarki cyfrowej, z naciskiem na decentralizację procesów. Technologia pomaga użytkownikom zautomatyzować szereg zadań w DeFi, takich jak wycofywanie płynności z puli na giełdach DeFi, m.in. Uniswap. Właściciele tokenów mogą głosować nad zmianami w systemie, a także używać go do zasilania własnych programów Fetch.Ren (REN) łączy handlowców i zdecentralizowane aplikacje poprzez blockchains. Działające przy użyciu tzw. darknodów transakcje REN są przeprowadzane prywatnie między giełdami, aby ograniczyć wpływ traderów na kradzież. Tokeny REN są wykorzystywane do zasilania sieci i są wymagane do uruchomienia darknodów

Synthetic (SNX), to platforma, która pozwala użytkownikom tworzyć własne sztuczne aktywa za pośrednictwem blockchain. Technologia ta pozwala użytkownikom tworzyć syntetyczne tokeny dla szeregu aktywów, od walut, akcji, towarów i kryptowalut. Inwestorzy mogą używać SNX do spekulacji cenowych, które wykrywają wartość kryptowalut i tworzą syntetyczne aktywa w sieci głównej Ethereum.

“W zeszłym roku zainteresowanie inwestorów nowymi kryptowalutami było ogromne, ponieważ wzrost DeFi wzbudzał ciekawość coraz większej liczby osób. Podczas gdy początek roku był niestabilny, oczekujemy dalszego rozwoju DeFi DeFi w 2022 roku”, powiedział Tomer Niv, dyrektor ds. globalnych rozwiązań kryptowalutowych w eToro. “eToro oferuje inwestorom wybór. Jesteśmy podekscytowani, że nadal rozszerzamy ofertę kryptowalut, które zapewniamy inwestorom, umożliwiając im dywersyfikację własnych inwestycji”.

eToro oferuje inwestorom indywidualnym dostęp do rynku kryptowalut od 2013 roku. Użytkownicy eToro mogą łatwo kupować, przechowywać i sprzedawać rzeczywiste aktywa bazowe Fetch.ai (FET), Ren (REN) i Synthetix (SNX) na swojej platformie inwestycyjnej, używając waluty fiducjarnej.

Na razie tokeny te nie będą dostępne dla użytkowników z USA.

Autor poleca również:

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here