Naga MarketseToro dodaje Dogecoin (DOGE) do swojej oferty kryptowaluteToro, platforma inwestycyjna obejmująca wiele aktywów, ogłosiła dzisiaj dodanie do swojej oferty kryptowalut monety Dogecoin (DOGE) ze względu na duże zapotrzebowanie klientów. Ponad 20 milionów użytkowników eToro zarejestrowanych na całym świecie będzie teraz mogło kupić tę kryptowalutę.

Dogecoin uzupełnia ofertę eToro. DOGE/USDT dostępny w ofercie brokera

Dogecoin jest cyfrową walutą typu open source, stworzoną jako metoda dawania napiwków twórcom treści w mediach społecznościowych. Został opracowany przez inżynierów oprogramowania, którzy zaprojektowali ją jako jedną z najszybszych sieci blockchain do przeprowadzania transakcji dzięki jednominutowym interwałom blokowym.

Te artykuły również Cię zainteresują
Tokenizowana wersja Dogecoin jest dostępna w sieci Ethereum, zapewniając posiadaczom monety Doge dostęp do świata zdecentralizowanych finansów. Rozwój de-fi jest jednym z największych trendów w kryptowalutach jaki można zaobserwować w ciągu ostatnich 12 miesięcy, który zwiastuje nową erę projektów opartych na blockchain, promujących pożyczanie i handel bez pośredników.

eToro zostało założone w 2007 roku w celu globalnego otwarcia rynków inwestycyjnych, aby każdy mógł handlować i inwestować w prosty oraz przejrzysty sposób. Platforma eToro umożliwia ludziom inwestowanie w wybrane przez nich aktywa, od akcji i towarów po kryptowaluty.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dyskusja na temat kursu btc | biomed-lublin akcje | cdprojekt akcje | bitcoin | kryptowaluty kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here