Naga MarketseToro dodaje Chainlink i Uniswap podczas inwestorskiej hossy kryptowalutowejeToro, wiodąca na świecie platforma inwestowania społecznościowego ogłasza, że dodała Chainlink (LINK), oraz Uniswap (UNI) do swojej oferty kryptowalut, podnosząc ogólną liczbę tokenów dostępnych na eToro do 18 pozycji. Jest to ruch, którym eToro chce wzmocnić swoją ofertę dla klientów indywidualnych i profesjonalnych w najbliższych miesiącach.

eToro dodaje Chainlink oraz Uniswap do swojej oferty kryptowalut

LINK jest tokenem Chainlinka, który był pierwszym protokołem tworzącym bezpieczny most między informacją w zdecentralizowanych aplikacjach (d’apps), a informacją poza blockchainem. Przez swoją sieć zabezpieczeń determinuje czy informacja została sfałszowana lub zmanipulowana. Aktualnie, LINK jest 12 co do wielkości kryptowalutą z wartością rynkową wycenianą na ponad 16 miliardów dolarów.

Te artykuły również Cię zainteresują
UNI jest governance tokenem dla zdecentralizowanej giełdy Uniswap, zbudowanej na blockchainie Ethereum. Uniswap ułatwia automatyczny handel dowolnym tokenem ERC, w którym istnieje płynność między nieznanymi kontrahentami, przy użyciu inteligentnych kontraktów. W przeciwieństwie do giełd scentralizowanych nie wymaga księgi zamówień (Eng.: order book). Według doniesień, wolumen obrotu na tej giełdzie w styczniu 2021 roku osiągnął ponad 30 miliardów dolarów. UNI ma wartość giełdową wynoszącą prawie 16 miliardów dolarów i według CoinMarketCap, jest jedenastą największą kryptowalutą na świecie.

Doron Rosenblum, Wiceprezes ds. Rozwiązań biznesowych w eToro, powiedział: „Teraz jest właściwy moment, na dodanie nowych kryptowalut na eToro. Widzieliśmy eksplozję apetytu inwestorów detalicznych na ten rodzaj aktywów i silny popyt na inwestowanie w szerszą gamę tokenów. Zarówno LINK, jak i UNI mają interesujące możliwości zastosowania i przypominają nam, że nie wszystkie kryptowaluty są zaprojektowane jako waluty. Chainlink to ważny projekt, którego celem jest nakładanie danych internetowych na informacje przechowywane w blockchain, a Uniswap jest niezwykle ważną częścią infrastruktury handlu kryptowalutami”.

„Jak w przypadku każdego inwestowania, zachęcamy inwestorów do przeprowadzenia badań. Tak jak każda akcja ma uzasadnienie biznesowe, każda kryptowaluta ma oficjalny dokument, w którym ludzie mogą dowiedzieć się więcej o możliwości jej stosowania. eToro od ponad 8 lat oferuje swoim klientom bezpieczny dostęp do kryptowalut. Będziemy nadal szukać sposobów, aby otworzyć ten sektor dla większej liczby osób, poprzez dalsze dodawanie tokenów, także jeszcze w tym roku ”.

eToro oferuje swoim klientom detalicznym dostęp do rynków kryptowalut od 2013 roku. Ponad 20 milionów zarejestrowanych użytkowników eToro na całym świecie może z łatwością kupować, przechowywać i sprzedawać prawdziwe aktywa bazowe, takie jak LINK, jak i UNI na swojej platformie inwestycyjnej, używając waluty fiducjarnej.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: co to jest blik? | eur/usd | pgnig forum | kirs dolara | wartość dolara |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here