Naga MarketseToro: altcoiny mogły i mogą być lepszą inwestycją od bitcoina100 najlepszych altcoinów mogło być bardziej lukratywną inwestycją niż bitcoina – twierdzi eToro.

  • eToro jest zdania, że 100 najlepszych altcoinów mogło być w 2020 r. bardziej lukratywną inwestycją niż bitcoin.
  • Analizuje to, jak sezon na altcoiny wpływał na wartość portfela inwestycyjnego.

eToro: altcoiny mogą być lepszą inwestycją niż bitcoin

Według nowych badań eToro, popularnej platformy handlowej, inwestorzy, którzy wiedzieli, kiedy zamienić bitcoiny (BTC) na altcoiny, mogli znacznie zwiększyć swoje zyski w 2020 roku. Wyzwaniem jest oczywiście sprecyzowanie, kiedy zaczyna się sezon na altcoiny.

Te artykuły również Cię zainteresują
W swoim najnowszym raporcie kwartalnym eToro przedstawia różne tematy związane z inwestycjami w kryptowaluty związane z hossą w 2020 roku. Poświęca również całą sekcję sezonowi na alty.

Badanie wykazało, że 100 najpopularniejszych altcoinów było „bardziej lukratywną inwestycją” niż BTC i to przez większą część roku 2020 – dokładnie do 18 grudnia. Dodaje, że inwestorzy, którzy wiedzieli, kiedy przejść z BTC na altcoiny i na odwrót, mogli prawie podwoić swoje zyski w ciągu roku.

Jak twierdzi platforma bitcoina trzeba było zamienić na altcoiny w maju “i z powrotem [z altcoinów przejść na BTC] we wrześniu”.

Przewidzieć przyszłość

Chociaż eToro przyznaje, że przewidywanie sezonu na alty jest zawsze trudne, badanie analizuje różne wskaźniki, które mogą pomóc inwestorom w precyzyjnym określeniu takich cykli rynkowych.

Wszystko to wydaje się logiczne. Jeśli widać, że inwestorzy coraz więcej kapitału przerzucają na rynki altów, sugeruje to zmianę trendu. Podobnie może to działać na poziomie social mediów i mediów informacyjnych. Większe zainteresowanie altcoinami oznacza, że sezon na altcoiny zbliża się wielkimi krokami.

Czy jest tak teraz? Widać, że poszczególne alty osiągają lepsze wyniki niż BTC. Z drugiej strony ETH nadal zachowuje się w miarę podobnie jak bitcoin. Wielu ekspertów sugeruje jednak, że to cisza przed burzą.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ropa kurs | akcje | giełda prognozy | btc news | bitcoin |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here