Naga MarketsETHLend

Jest to platforma pożyczkowa, gdzie zastawiając posiadane kryptowaluty (póki co jedynie ETHLand) możesz otrzymać środki na inny cel. W rozumieniu bankowym nie jest to jednak pożyczka a jedynie coś w rodzaju zastawu (jak np. w kantorze).

ETHLend cena

ETHLend notowania
Załóżmy, że posiadasz ETH, które nie jest Ci teraz potrzebne ale potrzebujesz gotówkę. Oczywiście wystarczy sprzedać swoje coiny i sprawa załatwiona ale…być może uważasz, że wartość posiadanych przez Ciebie monet wzrośnie i wcale nie chcesz się ich pozbywać? I tu z pomocą przychodzi ETHLend. Dzięki tej platformie możesz zastawić swoje ETH i otrzymać za nie gotówkę.

Co ciekawe, osoba pożyczająca jest zabezpieczona gdyż Twój zastaw musi być większy niż to co pożyczasz.

ETHLend zapewnia możliwość pożyczania/zastawiania nawet w lokalizacjach, w których nie ma banków. Platforma umożliwia w pełni zdecentralizowane pożyczki peer-to-peer na Blockchain Ethereum, dzięki czemu to ludzie pożyczają ludziom, co oznacza, że ​​nie potrzebujesz konta bankowego, żeby dostać pożyczkę. Żadnych pośredników, tylko pożyczkobiorca i pożyczkodawca.

Dzięki wykorzystaniu technologii Blockchain, ETHLend łączy kredytodawców i kredytobiorców na całym świecie. Stwarza to zdecentralizowany rynek kredytowy, w którym każdy może wziąć udział a co najważniejsze, pozwala na konkurencyjne oprocentowanie ustalane przez wolny rynek.

Początki ETHLend

Główną ideą, która przyświecała twórcą tego projektu, była myśl, że stopy procentowe nie powinny się różnić w zależności od miejsca zamieszkania. Uważają oni, że każdy (bez względu na miejsce pochodzenia i zamieszkania) powinien mieć dostęp do niskich stóp procentowych. O stopach procentowych nie powinni decydować politycy czy bankierzy. O stopach procentowych powinny decydować ludzie i wolny rynek.

Informacje podstawowe o walucie Lendtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURUSD – Objęcie Bessy (Bearish Engulfing)
Następny artykułaelf (ELF) – opis kryptowaluty
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here