Naga Markets

ETHLend – co to jest?

Jest to platforma pożyczkowa, gdzie zastawiając posiadane kryptowaluty (póki co jedynie ETHLand) możesz otrzymać środki na inny cel. W rozumieniu bankowym nie jest to jednak pożyczka a jedynie coś w rodzaju zastawu (jak np. w kantorze).

ETHLend cenaETHLend notowania
Załóżmy, że posiadasz ETH, które nie jest Ci teraz potrzebne ale potrzebujesz gotówkę. Oczywiście wystarczy sprzedać swoje coiny i sprawa załatwiona ale…być może uważasz, że wartość posiadanych przez Ciebie monet wzrośnie i wcale nie chcesz się ich pozbywać? I tu z pomocą przychodzi ETHLend. Dzięki tej platformie możesz zastawić swoje ETH i otrzymać za nie gotówkę.

Co ciekawe, osoba pożyczająca jest zabezpieczona gdyż Twój zastaw musi być większy niż to co pożyczasz.

ETHLend zapewnia możliwość pożyczania/zastawiania nawet w lokalizacjach, w których nie ma banków. Platforma umożliwia w pełni zdecentralizowane pożyczki peer-to-peer na Blockchain Ethereum, dzięki czemu to ludzie pożyczają ludziom, co oznacza, że ​​nie potrzebujesz konta bankowego, żeby dostać pożyczkę. Żadnych pośredników, tylko pożyczkobiorca i pożyczkodawca.

Dzięki wykorzystaniu technologii Blockchain, ETHLend łączy kredytodawców i kredytobiorców na całym świecie. Stwarza to zdecentralizowany rynek kredytowy, w którym każdy może wziąć udział a co najważniejsze, pozwala na konkurencyjne oprocentowanie ustalane przez wolny rynek.

Początki ETHLend

Główną ideą, która przyświecała twórcą tego projektu, była myśl, że stopy procentowe nie powinny się różnić w zależności od miejsca zamieszkania. Uważają oni, że każdy (bez względu na miejsce pochodzenia i zamieszkania) powinien mieć dostęp do niskich stóp procentowych. O stopach procentowych nie powinni decydować politycy czy bankierzy. O stopach procentowych powinny decydować ludzie i wolny rynek.

AVA Trade

Informacje podstawowe o walucie Lend

  • Nazwa: ETHLend (LEND)
  • White paper: https://github.com/ETHLend/Documentation/blob/master/ETHLendWhitePaper.md
  • Strona internetowa: https://ethlend.io/en/
  • Github: https://github.com/ETHLend
  • Road Map: https://ethlend.io/en/roadmap/
  • Steemit: https://steemit.com/@ethlend
  • Facebook: https://www.facebook.com/ETHLend/
  • Twitter: https://twitter.com/ethlend1
  • Linkedin: https://www.linkedin.com/company/24771316/
  • Całkowita podaż: 1 000 000 000 LENDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułEURUSD – Objęcie Bessy (Bearish Engulfing)
Następny artykułaelf (ELF) – opis kryptowaluty
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Redaktor naczelny Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz Analityk Roku 2017, 2018 oraz 2021. To także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport, który za swoje analizy został wyróżniony statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here