TMS


ETHLend

Jest to platforma pożyczkowa, gdzie zastawiając posiadane kryptowaluty (póki co jedynie ETHLand) możesz otrzymać środki na inny cel. W rozumieniu bankowym nie jest to jednak pożyczka a jedynie coś w rodzaju zastawu (jak np. w kantorze).

ETHLend cena

ETHLend notowania
Załóżmy, że posiadasz ETH, które nie jest Ci teraz potrzebne ale potrzebujesz gotówkę. Oczywiście wystarczy sprzedać swoje coiny i sprawa załatwiona ale…być może uważasz, że wartość posiadanych przez Ciebie monet wzrośnie i wcale nie chcesz się ich pozbywać? I tu z pomocą przychodzi ETHLend. Dzięki tej platformie możesz zastawić swoje ETH i otrzymać za nie gotówkę.

Co ciekawe, osoba pożyczająca jest zabezpieczona gdyż Twój zastaw musi być większy niż to co pożyczasz.

ETHLend zapewnia możliwość pożyczania/zastawiania nawet w lokalizacjach, w których nie ma banków. Platforma umożliwia w pełni zdecentralizowane pożyczki peer-to-peer na Blockchain Ethereum, dzięki czemu to ludzie pożyczają ludziom, co oznacza, że ​​nie potrzebujesz konta bankowego, żeby dostać pożyczkę. Żadnych pośredników, tylko pożyczkobiorca i pożyczkodawca.

Dzięki wykorzystaniu technologii Blockchain, ETHLend łączy kredytodawców i kredytobiorców na całym świecie. Stwarza to zdecentralizowany rynek kredytowy, w którym każdy może wziąć udział a co najważniejsze, pozwala na konkurencyjne oprocentowanie ustalane przez wolny rynek.

Początki ETHLend

Główną ideą, która przyświecała twórcą tego projektu, była myśl, że stopy procentowe nie powinny się różnić w zależności od miejsca zamieszkania. Uważają oni, że każdy (bez względu na miejsce pochodzenia i zamieszkania) powinien mieć dostęp do niskich stóp procentowych. O stopach procentowych nie powinni decydować politycy czy bankierzy. O stopach procentowych powinny decydować ludzie i wolny rynek.

Informacje podstawowe o walucie LendInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułEURUSD – Objęcie Bessy (Bearish Engulfing)
Następny artykułaelf (ELF) – opis kryptowaluty
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here