Naga MarketsETH zdrożeje do 800 USD - Josh Rager prognozuje kurs EthereumStrateg i trader z rynku kryptowalut Josh Rager twierdzi, że ethereum (ETH) jest gotowe do mocnej hossy. W swoim nowym tweecie sugeruje, że wiodąca platforma do generowania inteligentnych kontraktów może wzrosnąć nawet o 76 proc., gdy tylko przełamie opór na poziomie 475 USD.

  • ETH może wzrosnąć do 800 USD, jeśli tylko mocno przełamie opór 475 USD.
  • Rager jest bardzo optymistycznie nastawiony w kwestii ETH.

Ethereum gotowe na hossę

Rager twierdzi, że dziś wnikliwie analizuje wykres ETH. Jest zdania, że jeśli tylko ważny opór na wykresie kryptowaluty zostanie przełamany, kurs doleci do 800 USD.

Jeśli chodzi o bitcoina, Rager uważa, że ​​wiodąca kryptowaluta może wkrótce osiągnąć nowe ATH. Spodziewa się, że przekroczy poziom 16 000 USD, co powinno rozpocząć wystrzał do 20 000 USD.

Ponadto ponieważ BTC rośnie w czasie, gdy ETH konsoliduje się, dodaje, że ta druga kryptowaluta jest teraz gotowa do nadrobienia zaległości.

– BTC jest obecnie tylko o 26 proc. oddalone od rekordowego poziomu [tj. 20 000 USD]. Z drugiej strony ETH jest obecnie o ponad 208 proc. daleko od rekordowo wysokiej ceny [ponad 1000 USD]. Niedawno ETH osiągnęło lepsze wyniki niż BTC, a teraz wygląda na dość zwyżkowe i ma dużo miejsca do pompowania i nadrobienia – tłumaczył.

Inne kryptowaluty

Rager przygląda się też Chainlink (LINK). Widząc dziś LINK na poziomie 12,30 USD, spodziewa się, że ta cyfrowa waluta zdrożeje do 13 USD.

– Utrzymywała wsparcie w krótkich ramach czasowych. [To] było świetne miejsce, aby kupić Chainlink. LINK dąży do 13 USD i wyżej – twierdzi.

Rager bacznie przygląda się również rynkowi zdecentralizowanych finansów (DeFi) – tokenowi YF Link (YFL), którego wartość przekracza 500 USD. Jego zdaniem kurs “YFL wkrótce wyniesie ponad 500 USD”.

Dziś za 1 BTC płaci się 15 279 USD, czyli 13 proc. więcej niż tydzień temu niemal tyle samo co wczoraj. Z kolei 1 ETH kosztuje 445 USD, co przekłada się na skok ceny i ok. 18 proc. w skali 7 dni.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here