Naga MarketsEthereum zastąpi bitcoina jako lidera na rynku kryptowalut, twierdzi współzałożyciel Polygonu
Współzałożyciel Polygonu Sandeep Nailwal

Według współzałożyciela Polygonu, ethereum ostatecznie okaże się lepszy nawet od samego  bitcoina, ponieważ ma większą liczbę zastosowań. Sandeep Nailwal uważa, że jeśli BTC nie rozszerzy swojej użyteczności poza zwykłą funkcję systemu monetarnego, może nie przetrwać w dłuższej perspektywie jako protokół warstwy pierwszej.

  • Bitcoin ma zostać zdetronizowany przez ethereum – twierdzi współzałożyciel Polygonu Sandeep Nailwal
  • Jeśli BTC nie rozszerzy swojej użyteczności poza zwykłą funkcję systemu monetarnego, to przegra wyścig o dominację w świecie DeFi
  • Według Nailwala pytanie brzmi nie czy, a kiedy ethereum stanie się dominującą kryptowalutą
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Bitcoin straci koronę?

Współzałożyciel Polygonu Sandeep Nailwal wierzy, że ethereum stanie się ostateczną warstwą rozliczeniową przestrzeni DeFi. Tym samym Polygon będzie odgrywał główną rolę w zapewnieniu długoterminowego sukcesu ethereum dzięki swojemu rozwiązaniu skalowalności.Pomimo rosnącej konkurencji ze strony innych protokołów warstwy pierwszej, takich jak solana, Nailwal uważa, że jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o zagrożeniu dla ethereum ze strony innych krytpowalut.

Poniżej prezentujemy link do całego wywiadu ze współzałożycielem Polygonu Sandeepem Nailwalem:

– Prędzej czy później, ETH prześcignie bitcoina i stanie się globalnym standardem […] Może to zająć nawet 10 lat, ale nie widzę świata, w którym istnieje wiele protokołów warstwy pierwszej – powiedział współzałożyciel Polygonu Sandeep Nailwal w wywiadzie dla Cointelegraph.

– Łańcuch Ethereum, ze względu na swoje podstawy, bezpieczeństwo, poziom decentralizacji oraz społeczność i zaufanie, które z czasem wytworzył, jest po prostu poza zasięgiem jakiegokolwiek innej sieci – stwierdził Nailwal.

Autor poleca również:

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here