Naga MarketsKryptowalutEthereum osiągnie poziom 800 USD próbując dogonić ostatni wzrost Bitcoina, prognozuje analityk kryptowalut Josh Rager. W najnowszym tweecie Rager napisał, że wiodąca platforma inteligentnych kontraktów może wzrosnąć nawet o 76% i spodziewa się, że ETH przełamie lokalny opór na poziomie 475 USD.

  • Utrzymanie ceny Bitcoina w okolicach tegorocznych szczytów oznaczałoby pułapkę na niedźwiedzie
  • Ethereum gotowe do nadrobienia zaległości względem Bitcoina
  • BTC dzieli 26% od rekordowego poziomu, a ETH aż 208% od historycznego szczytu

Rager: Bitcoin może niedługo przebić poziom 16000 USD

Dodałem dużą pozycję na ETH podczas ponownego testu wsparcia 442 USD. Poważnie podchodzę do tego, żeby nie przegapić ewentualnego silnego ruchu w okolice 700-800 dolarów  – napisał Rager.

Jednocześnie analityk oczekuje przebicia zarówno lokalnego poziomu oporu 475 USD oraz tegorocznego szczytu 489 USD.

Będę rozgrywał każdy z tych poziomów ustawiając zlecenia obronne stop loss poniżej poszczególnych wejść – dodał.

Jeśli chodzi o Bitcoina, Rager uważa, że ​​wiodąca kryptowaluta może osiągnąć nowe roczne maksimum, ponieważ spodziewa się, że przebije 16000 USD, o ile uda się utrzymać notowania powyżej 15420 USD.

Utrzymanie ceny Bitcoina w okolicach tegorocznych szczytów pokazałoby tylko, że była to ogromna pułapka na niedźwiedzie, co w konsekwencji wyśle ​​cenę ponad 16000 USD – podkreślił.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Ethereum gotowe do wzrostu w okolice 800 USD

Podczas gdy BTC rośnie w górę, kurs ETH konsoliduje się. Josh Rager twierdzi, że Ethereum jest teraz gotowy do nadrobienia zaległości.

BTC jest obecnie tylko o 26% oddalony od rekordowego poziomu. Z drugiej strony ETH jest obecnie o ponad 208% od historycznego szczytu. Niedawno ETH osiągnął lepsze wyniki niż BTC i teraz wygląda na gotowego, mając sporo miejsca do wzrostu i nadrobienia – podsumował.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
Źródło: Josh Rager/Twitter

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here