Naga MarketsW ciągu ostatnich 24 godzin bitcoin, Ethereum (ETH) i inne kryptowaluty odnotowały silne wzrosty. Samo ETH zyskało w takim czasie 13 proc. Ostatecznie spadło z lokalnego szczytu 175 USD na 170 USD i utrzymało ten poziom. Wybitny analityk uważa, że ​​druga co do wielkości kryptowaluta może wkrótce zdrożeć do aż 300 USD.

  • Analityk HornHairs  twierdzi, że kurs  ETH wzrośnie w ciągu paru tygodni do 300 USD.
  • Podkreśla, że to kwestia analizy technicznej i fundamentalnej.

Ethereum po 300 USD

Według tradera z rynku kryptowalut znanego jako HornHairs ETH może w w najbliższych tygodniach wzrosnąć aż do ok. 300 USD. Nie chodzi tylko o sytuacje na wykresie, ale też fundamenty.

Te artykuły również Cię zainteresują
Fundamenty ETH

Zauważmy, że z raportu inwestycyjnego Grayscale z pierwszego kwartału 2020 r., opublikowanego w czwartek, wynika, że firma zarobiła 503,7 miliona dolarów w ostatnim kwartale, pomimo powszechnej krachu na rynku kryptowalut. Szczególnie interesujące jest to, że ten sukces firma zawdzięcza Bitcoin Trust i Ethereum Trust, które to działają na publicznych rynkach pozagiełdowych związanych z BTC i ETH. Spencer Noon, szef inwestycji kryptograficznych w DTC Capital, powiedział o znaczeniu tego raportu dla ETH.

Inwestorzy instytucjonalni kupują ETH. (…) Z najnowszego raportu Grayscale Invest: Ethereum Trust odnotował napływ 110 mln USD w pierwszym kwartale. To więcej niż wszystkie poprzednie wpływy łącznie w ciągu ostatnich 2 lat (95,8 mln USD) – wyjaśnił.

Druga kwestia dot. samego łańcucha. Raport firmy Messari wskazuje, że codzienna wartość transferowanych w blockchainie ETH środków – innymi słowy: całkowita wartość aktywów przeniesionych na blockchainie w ciągu jednego dnia – jest na podobnym poziomie co w przypadku bitcoina.

Oznacza to, że pod kątem ekonomicznym Ethereum zaczyna rywalizować z wiodącym blockchainem, mimo że jest wyceniany na mniej niż 15 proc. kapitalizacji rynkowej bitcoina.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here